Tarify


pruh
Volání paušální tarify

Připravili jsme tarify pro vás i vaši rodinu a kamarády. Začínáme na 55,- korunách a rádi vsadíme na to, že si vybere každý. Za pouhých 100 Kč si navíc můžete aktivovat neomezené volání v rámci sítě MITTEL nebo volání doplnit některým z datových tarifů . 


Ceny_volani

 

Předplacené karty

Chcete mít výdaje stoprocentně pod kontrolou? Kupte si kredit, kdy chcete. Minimální výše dobití je 300,- za 6 měsíců. 

Predplacena_karta

 

Volání do zahraničí

Odstěhovali se vaši přátelé do Norska, protože rádi rybaří? Volejte svým přátelům tak často, jak jen chcete. S cenami volání od nás se nemusíte omezovat.

      Cena_volani_Norsko

Stará se vaše dcera o děti v Anglii?  Zjistěte, jak se má a kdo jí nejvíce zlobí. S námi máte volání svým blízkým za hubičku.

Cena_volani_Anglie

Úplný ceník volání do zahraničí naleznete ZDE .

 

roaming

Přibalte si na cesty naše roamingové služby. Posílejte zprávy a volejte domů, kdykoli potřebujete.

Kompletní ceník našich roamingových služeb naleznete ZDE.

Než vycestujete, zkontrolujte si nastavení svého telefonu. U tarifů jsme vám aktivovali základní roamingový tarif na vaší SIM kartě automaticky. Pro jistotu si ale ověřte, že máte nastavena data a volání podle svých představ a cílové destinace. Doporučujeme např. omezit aktualizace aplikací nebo systémů. U předplacených karet se ujistěte, že Váš kredit dosahuje výše potřebné pro automatickou aktivaci roamingu dle vaší destinace a že máte dostatečnou finanční rezervu pro volání.

V rámci aktivace každé SIM je automaticky přednastaven limit pro měsíční útratu ve výši 1500 Kč. Po překročení tohoto limitu dojde k automatickému zablokování odchozích služeb. V případě, že k překročení nastaveného limitu dojde v průběhu hovoru nebo jiné služby, lokace bude provedena až po jejím dokončení. Pro každou SIM si můžete tento limit individuálně změnit prostřednictvím našeho Call centra 840 66 66 66. Před cestou doporučujeme jeho ověření případně přenastavení.

Přejeme vám příjemné cestování, ať už míříte kamkoli. Více o podmínkách používání a limitech naleznete v sekci Zeptejte se.

internet

Datove_tarifyPro telefon

Internet máte s námi v kapse. Sledujeme počasí nejen z okna, vlaky vidíme nejen na tratích a novinky máme dříve než novinové budky. Datový limit si určujete sami. A když jej vyčerpáte, můžete si jej kdykoli navýšit. 

Pro notebook a tablet

Potřebujete pracovat na cestách nebo si chcete jen tak přečíst novinky a chatovat? V pohodlí domova, na chalupě, v parku na lavičce nebo na pláži – s námi to jde kdekoli. Aktivujte si internet do svého notebooku nebo tabletu a spojte se se svým světem.

LTE

Točí se Vám hlava z přesýpacích hodin Vašeho prohlížeče? Potřebujete léky na uklidnění při sledování on-line filmů, televize nebo příspěvků na Facebooku? Řešením je aktivace datového tarifu s LTE, tedy vysokorychlostním datovým připojením které umožňuje stahování až 150 Mb/s a odesílání až 50 Mb/s, a to vše jen za 10kč měsíčně. O pokrytí signálem LTE se prosím informujte na stránkách www.tmobile.cz .

V zahraničí 

Jsme online i na cestách. Vyzkoušejte si nás. Nepotřebujete ani extra místo v kufru. Více o podmínkách používání a limitech naleznete ZDE . 

Úplný ceník internetu naleznete  ZDE .

 


macine 2 machine

 

*Cena SMS je 1,90,-, cena volání 15,- Aktivace SIM zdarma. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Aktuální výši svých výdajů můžete sledovat pomocí SAMOOBSLUHY.
S námi máte svůj dům a výdaje stále pod kontrolou.

Erbia Mobile s.r.o.
Pelhřimovská 302/10, 140 00 Praha 4
IČ: 246 55 821
Spisová zn.: C 163779 vedená u Městského soudu v Praze

Kontakty:
info@laudatio.cz

Infolinka:
245 501 601

Provozovna:
Na Strži 1702/65
140 00 Praha 4

© 2024 mittel - všechna práva vyhrazena.  |  i-servis.cz   |  Přihlásit   |  Nová registrace